27.05.2026., na 32. obljetnicu hrvatskih vojnih invalida Domovinskog rata Grada Mostara, s posebnim poštovanjem i zahvalnošću prisjetili smo se svih hrvatskih branitelja čija su hrabrost, stradanje i nesebična žrtva utkane u temelje naše slobode i opstojnosti u Bosni i Hercegovini.
Njihove rane trajni su podsjetnik na vrijeme kada se branio narod, dom i pravo Hrvata na dostojanstven život na ovim prostorima. Upravo zato njihova žrtva nikada ne smije biti zaboravljena niti umanjena.
Ponosni i zahvalni, ostajemo trajno uz hrvatske branitelje i njihove obitelji, čuvajući uspomenu na sve ono što su dali za naš Mostar i hrvatski narod.
Neka im je vječna hvala i poštovanje.